گِرد – دُور لبنیات محصولات جریمه نقدی افزایش قیمت

گِرد – دُور: لبنیات محصولات جریمه نقدی افزایش قیمت اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی اختلاف نظر بازار طلا راجع به روند قیمت هفته جاری

در نظرسنجی طلای هفتگی کیتکونیوز، کارشناسان فلزات ارزشمند در وال استریت و سرمایه‌گذاران نظر واحدی راجع به روند حرکت قیمت طلا در هفته جاری نداشتند. 

اختلاف نظر بازار طلا راجع به روند قیمت هفته جاری

اختلاف نظر بازار طلا راجع به روند قیمت هفته جاری

عبارات مهم : بازار

در نظرسنجی طلای هفتگی کیتکونیوز، کارشناسان فلزات ارزشمند در وال استریت و سرمایه گذاران نظر واحدی راجع به روند حرکت قیمت طلا در هفته جاری نداشتند.

به گزارش ایسنا، از میان ۱۹ کارشناس بازار که در نظرسنجی طلای وال استریت شرکت کردند، ۷ نفر یا ۳۷ درصد زیاد کردن قیمت طلا را آینده نگری کردند و به همین تعداد نیز نسبت به روند قیمت طلا نظری نداشتند در حالی که ۵ نفر یا ۲۶ درصد انتظار داشتند قیمت طلا در هفته جاری کم کردن پیدا کند.

در میان ۹۰۰ سرمایه گذاری که در نظرسنجی آنلاین کیتکونیوز شرکت کردند، ۴۲۳ نفر یا ۴۷ درصد نسبت به زیاد کردن قیمت ها در هفته جاری خوش بین بودند و در مقابل، ۳۶۶ نفر یا ۴۱ درصد کم کردن قیمت ها را آینده نگری کردند و ۱۱۱ نفر یا ۱۲ درصد نیز نظری نداشتند.

اختلاف نظر بازار طلا راجع به روند قیمت هفته جاری

برای هفته گذشته، ۶۰ درصد از کارشناسان وال استریت و ۶۳ درصد از سرمایه گذاران نسبت به اوج رفتن قیمت طلا خوش بین بودند. طلا روز جمعه در پی اصلاح ارزش دلار آمریکا، با کم کردن قیمت روبرو شد و بزرگترین کم کردن هفتگی خود در سال میلادی جاری را رقم زد. هر اونس طلا جهت تحویل در آوریل در معاملات روز جمعه بازار آمریکا با ۲.۴۰ دلار یا ۰.۲ درصد کاهش، در ۱۳۳۰.۳۰ دلار بسته شد و جهت کل هفته ۱.۷ درصد افت قیمت نشان داد.

بدون در نظر گرفتن هفته گذشته، کارشناسان وال استریت و سرمایه گذاران از ابتدای سال میلادی جاری تاکنون سه به سه بوده اند. درصد درستی آینده نگری سرمایه گذاران در کل سال میلادی گذشته ۶۲ درصد و کارشناسان وال استریت ۵۹ درصد بود.

در نظرسنجی طلای هفتگی کیتکونیوز، کارشناسان فلزات ارزشمند در وال استریت و سرمایه‌گذاران نظر واحدی راجع به روند حرکت قیمت طلا در هفته جاری نداشتند. 

کریستوفر ویچیو، استراتژیست ارز در دیلی اف ایکس، با اشاره به اینکه طلا با وجود رشد بازده اوراق قرضه دولتی همچنان در برابر فشارهای کاهشی ایستادگی کرده هست، نسبت به رشد قیمت طلا در هفته جاری ابراز خوش بینی کرد. وی به کیتکونیوز گفت: با توجه به رشد ریسک های اعتباری، وقت خوبی جهت خرید طلا است و چرخش از بازارهای سهام به سوی طلا حرکتی به نفع سرمایه گذاران خواهد بود.

آدریان دی، مدیرعامل شرکت مدیریت دارایی آدریان دی نیز انتظار دارد قیمت طلا در هفته جاری زیاد کردن پیدا کند. وی گفت: هر گونه نوسان در بازارهای مالی یا رشد قیمت تورم، قیمت این فلز ارزشمند را تقویت خواهد کرد.

در مقابل، چارلی نیدوس، استراتژیست بازار در گروه “لاسال فیوچرز” با اشاره به اینکه طلا به پایین میانگین قیمت ۱۰ روزه و ۲۰ روزه سقوط کرده هست، گفت: اصلاح ارزش دلار، این فلز زرد را تحت فشارهای کاهشی قرار می دهد.

اختلاف نظر بازار طلا راجع به روند قیمت هفته جاری

افشین نوابی، مدیر معاملات شرکت “ام کی اس” انتظار دارد طلا بین ۱۳۲۱ تا ۱۳۶۰ دلار معامله شود.

واژه های کلیدی: بازار | میلادی | سرمایه گذار | سرمایه گذاری | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs