گِرد – دُور لبنیات محصولات جریمه نقدی افزایش قیمت

گِرد – دُور: لبنیات محصولات جریمه نقدی افزایش قیمت اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار حوادث پسر مقتول را هم کشته بود ، آخرین دفاعیات قاتلی که زن 49ساله را بدلیل مخالفت با ازدواج خفه کرد

بعد ازظهر 27 اسفند 94 جسد زن 49 ساله‌ای به نام مریم در محل کارش واقع در حوالی میدان انقلاب کشف شد.

آخرین دفاعیات قاتلی که زن 49ساله را بدلیل مخالفت با ازدواج خفه کرد/ پسر مقتول را هم کشته بود

عبارات مهم : ایران

بعد ازظهر 27 اسفند 94 جسد زن 49 ساله ای به نام مریم در محل کارش واقع در حوالی میدان انقلاب کشف شد.

کشور عزیزمان ایران نوشت:با اعلام این خبر تحقیقات شروع شد ومأموران دریافتند فرزندان این زن دوروزی از او بی خبر بوده و درنهایت جهت یافتن اش به دفتر خدماتی وی رفته بودند که با جسدش مواجه شدند.

بررسی های به عمل آمده حکایت از آن داشت که این زن نشانه اصابت دو ضربه جسم تیز از ناحیه پهلوی سمت چپ قرار گرفته هست. پارچه ای نیز به دور گردن و دهانش بسته شده است بود تا فریادش بلند نشود.

پسر مقتول را هم کشته بود ، آخرین دفاعیات قاتلی که زن 49ساله را بدلیل مخالفت با ازدواج خفه کرد

همچنین مأموران پی بردند شخصی به زور وارد شرکت نشده و احتمالاً قاتل با قربانی آشنایی داشته است.در ادامه تحقیقات مشخص شد پسرجوان این زن نیزاز مدتی قبل به شکل مرموزی ناپدید شده است است.

درحالی که تجسس ها دراین باره ادامه داشت، کارآگاهان جنایی دریافتند یکی از کارگران شرکت خدماتی مقتول به نام بهروز، به مقتول علاقه مند شده است و به او پیشنهاد ازدواج داده بود.بدین ترتیب کارآگاهان به سراغ وی رفتند ولی دریافتند او بعد از جنایت ناپدید شده است و تلفن همراهش را نیز خاموش کرده است.

بعد ازظهر 27 اسفند 94 جسد زن 49 ساله‌ای به نام مریم در محل کارش واقع در حوالی میدان انقلاب کشف شد.

کارآگاهان با بررسی تصویرهای به دست آمده از دوربین های مداربسته در حاشیه ساختمان محل وقوع جنایت، موفق به شناسایی ماشین سواری پژو 405 سبز رنگ متعلق به بهروز شدند.درحالی که تمامی شاخه های عملیاتی نشان می داد بهروز مظنون شماره یک است درنهایت ردپای وی که با هویت جعلی دریک شرکت خدماتی مشغول به کار شده است بود شناسایی ودستگیرشد.

راز ناپدید شدن پسر جوان

بهروز، زمانی که در برابر بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار داده شد به قتل اعتراف کرد و گفت: از چندی پیش به مقتول پیشنهاد ازدواج داده بودم ولی او از همان ابتدا مخالفت کرد. تا اینکه شب جنایت ، با اطلاع از این عنوان که مقتول بعضی شب ها در شرکت می ماند به دیدنش رفتم تا بار دیگر درخواست ازدواج خود را تکرار کنم.اما این بار بشدت با من برخورد کرد واحساس کردم در برابرش تحقیر شده است ام. به همین خاطرناگهان با او درگیر شدم و با چاقویی که از آشپزخانه برداشته بودم ، به جانش افتادم.»

پسر مقتول را هم کشته بود ، آخرین دفاعیات قاتلی که زن 49ساله را بدلیل مخالفت با ازدواج خفه کرد

اما این آخر ماجرا نبود، آیا که در ادامه تحقیقات کارآگاهان جنایی دریافتند متهم یک سال قبل پسر 20 ساله مریم – به نام میلاد- را با خود به شهرستان بوکان برده ولی دیگر خبری از او نشده هست. بهروز در جواب مادر میلاد مدعی شده است که او را به عراق فرستاده هست. همین مسأله نیز شک کارآگاهان را برانگیخت. به همین علت تحقیقات روی این شاخه نیزمتمرکز شد و درنهایت بهروز به قتل پسر جوان هم اعتراف کرد. «سال 87 از طریق آگهی روزنامه با شرکت خدماتی که مریم و پسرش آن را تأسیس کرده بودند آشنا و در آنجا مشغول به کار شدم. چند ماه بعد میلاد به خاطر درگیری با یکی از کارگران شرکت و ضرب و جرح وی از سوی پلیس تحت تعقیب قرار گرفت. من هم او را فراری دادم و به منزل ام در بوکان بردم. ولی در آنجا باهم اختلاف پیدا کردیم.17 بهمن 94 بود که به بهانه شکار، با میلاد از منزل خارج شده است و به سمت دشت های اطراف شهرستان سقز حرکت کردیم. بعد از پیاده شدن از ماشین با تفنگ ساچمه ای او را زخمی کردم و از محل گریختم. چند کیلومتر جلوتر، تفنگ را داخل رودخانه انداختم و بعد از مدتی، دوباره به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمده و به خانواده میلاد گفتم که او را به صورت غیرقانونی از کشور خارج کرده و به عراق فرستادم.»

با توجه به اعتراف صریح متهم، هماهنگی های مورد نیاز با پلیس آگاهی سقز انجام گرفت و در ادامه مشخص شد که جسد میلاد اسفند پارسال، در دشت های اطراف شهر سقز کشف شده است است که بر اثر اصابت گلوله به سرش، به قتل رسیده بود.

بعد ازظهر 27 اسفند 94 جسد زن 49 ساله‌ای به نام مریم در محل کارش واقع در حوالی میدان انقلاب کشف شد.

با اعتراف بهروز به کشتن مادر و پسر، او آخرهای هفته گذشته جهت آخرین دفاع به دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شد. متهم زمانی که در برابر بازپرس بخشوده ایستاد، گفت: «من و میلاد به خاطر پول با هم درگیرشده بودیم. او پول هایی که به من داده بود را می خواست ولی من پولی نداشتم. چراکه پول ها را خرج برادرم که مریض بود کرده بودم.»و…

ازسوی دیگر پدر میلاد نیز در دادسرای جنایی حاضر شد و خواهان قصاص قاتل پسرش شد. همچنین خانواده مادر میلاد نیز خواستار قصاص شدند.

پسر مقتول را هم کشته بود ، آخرین دفاعیات قاتلی که زن 49ساله را بدلیل مخالفت با ازدواج خفه کرد

واژه های کلیدی: ایران | ازدواج | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs