گِرد – دُور لبنیات محصولات جریمه نقدی افزایش قیمت

گِرد – دُور: لبنیات محصولات جریمه نقدی افزایش قیمت اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار حوادث ماجرای ملی‌پوش فوتسال که به قتل متهم شد

یکی از بستگان ملی پوش فوتسال که در سانحه رانندگی باعث فوت یک سرباز نیروی انتظامی شده است می‌گوید این بازیکن مست نبوده و در حال حاضر با قید وثیقه آزاد است. 

ماجرای ملی‌پوش فوتسال که به قتل متهم شد

ماجرای ملی پوش فوتسال که به قتل متهم شد

عبارات مهم : ایران

یکی از بستگان ملی پوش فوتسال که در سانحه رانندگی باعث فوت یک سرباز نیروی انتظامی شده است می گوید این بازیکن مست نبوده و در حال حاضر با قید وثیقه آزاد هست.

به گزارش ایسنا، خبر سانحه رانندگی جهت ملی پوش فوتسال بانوان و کشته شدن سرباز نیروی انتظامی در این سانحه در هفته ای که گذشت یکی از اخبار جنجالی انتشار یافته در رسانه ها و همچنین اینترنت بود. خبری که از سوی یکی از شاهدان و همچنین خانواده مقتول نقل شد و در این بین، وجود ۴۳ درصد الکل در خون ملی پوش فوتسال بیش از همه جنجال ساز شده است است.

ماجرای ملی‌پوش فوتسال که به قتل متهم شد

یکی از بستگان این بازیکن بانوی فوتسال در گفت وگو با ایسنا، راجع به این اتفاق توضیح داد.

* ابتدا راجع به اتفاق ای که اتفاق افتاده توضیح دهید.

این ماجرا به نیمه شعبان امسال مربوط می شود. این بازیکن در مسیر بازگشت به منزل بود که در اتوبان تصادف کرده هست. متاسفانه یک سرباز نیروی انتظامی در یک بریدگی جلوی او می پیچد و بعد از تصادف، فوت می کند.

یکی از بستگان ملی پوش فوتسال که در سانحه رانندگی باعث فوت یک سرباز نیروی انتظامی شده است می‌گوید این بازیکن مست نبوده و در حال حاضر با قید وثیقه آزاد است. 

* او بعد از سانحه، در محل ماند؟

این دختر، یک جوان ۲۱ ساله هست. شاید من هم با ۵۳ سال سن، نمی دانستم آن لحظه چه کار باید کنم. منزل او با محل سانحه پنجاه متر فاصله داشته هست. بنابراین او به سمت منزل حرکت می کند و به نگهبان منزل می گوید که پنجاه متر پایین تر تصادف کرده هست. نگهبان هم با اوژانس و پلیس تماس می گیرد. تمام این اتفاقات در گزارش های پلیس درج شده است و آنها اعلام کردند که اگر نیاز به شهادت باشد، می آیند و این کار را انجام می دهند. شاید اگر یک آقا این کار را کرده بود، در صحنه نمی ماند و فرار می کرد کما اینکه از این اتفاقات زیاد افتاده و اکثر تصادف ها به وسیله مردها انجام شده است هست. ولی این دختر با وجود سن پایین و با اینکه ترسیده بود، باز هم فرار نکرد و کمک رسانی کرد.

* در روزهای گذشته، شایعات و اخبار بسیاری در این باره انتشار یافته است.

تمام اطلاعات انتشار یافته از قول همسایه ها نوشته شده است هست. هنگامی که این عنوان رسانه ای شد و به صورت گسترده در مطبوعات به آن پرداختند، با آبروی یک جوان و آن هم یک دختر زن بازی شد. چطور می خواهند آبروی رفته را جمع کنند؟ تمام روزنامه ها و خبرگزاری ها با او تماس گرفته اند. اگر اسمی از او در رسانه ای نیامده، بعد چطور از همه خبرگزاری ها و روزنامه ها با او و حتی سرمربی تیم ملی تماس گرفته می شود؟ نمی دانم کسانی که نام این دختر را بر سر زبان ها انداختند، چطور با وجدان خود کنار خواهند آمد؟

ماجرای ملی‌پوش فوتسال که به قتل متهم شد

* گفته می شود، او بازیکن تیم ملی بوده و سابقه قهرمانی با کشور عزیزمان ایران در آسیا را دارد.

او سه بار به تیم ملی دعوت شده است ولی تنها در بازی دوستانه جهت تیم ملی فوتسال کشور عزیزمان ایران بازی کرده هست. بنابراین هیچ گاه عضو رسمی تیم ملی نبوده و تنها در لیگ برتر بازی کرده است.

یکی از بستگان ملی پوش فوتسال که در سانحه رانندگی باعث فوت یک سرباز نیروی انتظامی شده است می‌گوید این بازیکن مست نبوده و در حال حاضر با قید وثیقه آزاد است. 

* او در حال حاضر در بازداشت به سر می برد؟

خیر؛ توانستیم به قید ضمانت، آزادش کنیم.

* خانواده مقتول گفته اند ۴۳ درصد الکل در خون این بازیکن پیدا شده است است.

ماجرای ملی‌پوش فوتسال که به قتل متهم شد

اگر آنها چنین حرفی زده اند، بعد حتما صحت دارد و باید باور کرد؟ اگر این عنوان واقعیت داشته باشد که این بنده خدا باید در زندان باشد. اگر این قدر مقصر بوده، بعد چطور آزاد زندگی می کند؟ اگر کسی الکل در خونش باشد، قتل عمد به گردن اوست و نمی توانند به قید گارانتی آزادش کنند. خودم حقوق خوانده ام و هر کسی که اطلاع اندکی از پرسشها حقوقی داشته باشد، می داند مطالبی که منتشر شده، با واقعیت متناقض است.

* مراحل قانونی تا کجا پیشرفته است؟

وکیل خوبی برایش گرفته ایم و خیلی سفت و سخت دنبال کارهایش هستیم. نه تنها من بلکه همه کسانی که این بازیکن را می شناسند، از اتفاقات افتاده بسیار ناراحتند چون این دختر، جزو بازیکن های فوق العاده با اخلاق ورزش کشور عزیزمان ایران هست. بعضی وقت ها آدم نمی تواند جهت کسی دل بسوزاند ولی جهت این دختر، همه دلشان می سوزد. رسانه ها باید قبل از انتشار خبر، صحت آن را پیگیری می کردند تا ببیند خبر واقعی است یا نه. ورزشکارهای زن همه جوره محروم شده است اند. هیچ کس نمی داند این دختر زندگی اش از روزی که خبر منتشر شده، نابود شده است هست. مادر و پدر او نیز در کشور عزیزمان ایران زندگی نمی کنند و هنگامی که خبر را شنیدند سراسیمه به کشور عزیزمان ایران آمدند.

واژه های کلیدی: ایران | تصادف | انتشار | بازیکن | فوتسال | رسانه ای | رسانه ها | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs