گِرد – دُور لبنیات محصولات جریمه نقدی افزایش قیمت

گِرد – دُور: لبنیات محصولات جریمه نقدی افزایش قیمت اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کشتی کشور عزیزمان ایران ریگی شده است در کفش ما/ ادامه این روند به ورزش کشور عز

رییس اتحادیه جهانی کشتی نسبت به اتفاقات اخیر در کشتی کشور عزیزمان ایران تصویر العمل تندی نشان داد. او ترساندن کرد که ادامه این روند می‌تواند آسیب جدی به کشتی و

کشتی کشور عزیزمان ایران ریگی شده است در کفش ما/ ادامه این روند به ورزش کشور عز

لالوویچ: کشتی کشور عزیزمان ایران ریگی شده است در کفش ما/ ادامه این روند به ورزش کشور عزیزمان ایران ضربه می زند!

عبارات مهم : ایران

رییس اتحادیه جهانی کشتی نسبت به اتفاقات اخیر در کشتی کشور عزیزمان ایران تصویر العمل تندی نشان داد. او ترساندن کرد که ادامه این روند می تواند آسیب جدی به کشتی و ورزش کشور عزیزمان ایران وارد کند.

به گزارش ایسنا، نناد لالوویچ در مصاحبه با سایت خبری Inside the games، راجع به اتفاقات اخیر در کشتی ایران، اظهار کرد: کشور عزیزمان ایران تبدیل به ریگی در کفش مان شده است هست. بعضی از اوقات چنین اتفاقاتی در کشتی رخ می دهد و گاهی اوقات نیز ممکن است در دیگر ورزش ها بیفتد. می خواهیم از تکرار این اتفاقات در آینده جلوگیری کنیم.

وی ادامه داد: دقیقا نمی دانیم که چه شده است هست، خبرهایی به ما رسیده که رییس فدراسیون کشتی کشور عزیزمان ایران استعفا کرده هست. در حال حاضر به او دسترسی ندارم، ولی می خواهم که حقایق را بدانم. به خصوص که مسابقه های در کشور عزیزمان ایران به زودی خواهیم داشت و برگزاری آنها بدون رییس فدراسیون ساده نیست. من علت مهم این که او آیا استعفا داده است را نمی دانم، ولی اگر مربوط به اتفاقات اخیر باشد خوب نیست. ورزش کشور عزیزمان ایران اگر به این روند، مسابقه ندادن برابر ورزشکاران اسرائیل ادامه دهد ریسک زیادی را مجبور شده است است.

کشتی کشور عزیزمان ایران ریگی شده است در کفش ما/ ادامه این روند به ورزش کشور عز

نناد لالوویچ، رییس اتحادیه جهانی فدراسیون در ادامه ، افزود: شرایط واقعا پیچیده هست. ما نیاز به کمک دیگر فدراسیون ها و کمیته بین المللی المپیک داریم. مسئولان کشور عزیزمان ایران باید متوجه شوند که اگر نخواهند که ورزشکاران ارزش برابر همه کشورها مبارزه کنند، نه تنها به کشتی ضربه وارد می کنند، بلکه به تمام ورزش کشور عزیزمان ایران ضربه می زنند.

وی گفت: مسئولان بین المللی ورزش اجازه چنین اتفاقی را نمی دهند. تنها بازنده در آخر ورزشکاران کشور عزیزمان ایران هستند. تمامی جنبش ورزش باید با هم متحد شود و به مسئولان توضیح دهد که این اتفاق دیگر نمی تواند رخ دهد. من صربستانی هستم، ولی باید از منافع ورزشکاران کوزوو نیز حمایت کنم. ما باید بدانیم که ورزش کاملا مستقل از سیاست هست. روابط بد بین کشورها نباید بر شرایط ورزشکاران تاثیر بگذارد. ما همین مسئله را با اوکراین و روسیه هم داریم، ولی مسابقاتی داریم که در هر دو کشور برگزار خواهند شد و مطمئن هستیم که ورزشکاران آنها بدون مسئله در مسابقه های شرکت می کنند.

رییس اتحادیه جهانی کشتی نسبت به اتفاقات اخیر در کشتی کشور عزیزمان ایران تصویر العمل تندی نشان داد. او ترساندن کرد که ادامه این روند می‌تواند آسیب جدی به کشتی و

واژه های کلیدی: ایران | مسابقه | مسئولان | ورزشکاران | کشتی ایران | مسئولان کشور | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs